Wymiana oleju


Oferujemy oleje Castrol w cenach promocyjnych


Oferujemy oleje Mobil w cenach promocyjnych

Mobil 1 New Life 0W-40

Mobil 1 jest wiodącą na świecie marką w pełni syntetycznych olejów silnikowych gwarantującą najlepsze osiągi i wyjątkową ochronę silników.

Mobil 1 Peak Life 5W-50

Mobil 1 ESP 0W-40 jest zalecany dla wszystkich rodzajów nowoczesnych silników samochodowych, szczególnie wysilonych silników benzynowych i silników Diesla, w które wyposażone są najnowocześniejsze samochody osobowe, sportowo-rekreacyjne i lekkie samochody dostawcze.

Mobil 1 ESP Formula 5W-30

Zaawansowany technologicznie, w pełni syntetyczny olej silnikowy. Olej Mobil 1 ESP Formula 5W-30 to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy posiadający wyjątkowe właściwości czyszczące, zapewniający ochronę przed zużyciem oraz doskonałą sprawność pracy.

Mobil 1 Fuel Economy 0W-30

Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 został utworzony, aby zapewnić niezrównany poziom ochrony szczególnie podczas rozruchu w niskich temperaturach otoczenia, dzięki czemu ogranicza zużycie silnika.


Oraz filtry FILTRON

Wymiana oleju - Warszawa

Firma Berlux od lat świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu serwisowania ogumienia samochodowego. Zajmujemy się sprzedażą opon i felg zarówno nowych jak i używanych. Ponadto w naszej firmie wykonają Państwo szereg dodatkowych usług z zakresu szybkiej naprawy i konserwacji pojazdu, w tym między innymi wymiany oleju i wymiany filtru oleju.

Olej silnikowy jest jednym z najważniejszych płynów eksploatacyjnych stosowanych w pojazdach, który obok płynu chłodniczego, zapewnia silnikowi odpowiednie warunki pracy. Wymiana oleju w samochodzie to jedna z podstawowych czynności wykonywanych podczas jego eksploatacji, ponieważ zapewnia smarowanie wszystkim ruchomym elementom jednostki napędowej a także pełni funkcję chłodzenia silnika. Ponadto zapewnia utrzymanie sil­ni­ka w czy­sto­ści poprzez zapo­bie­ganie odkła­da­niu się we wnę­trzu sil­ni­ka pro­duk­tów spalania, któ­re dosta­ją się do ole­ju w czasie pra­cy samochodu.

Jeśli olej jest stary, nagrzewa się do zbyt wysokich temperatur i traci tym samym swoje właściwości ochronne, wpływając negatywnie na kondycję poszczególnych podzespołów jednostki napędowej. Wymiana oleju powinna również wiązać się z wymianą filtra oleju, ponieważ filtr oczyszcza olej z mikro zanieczyszczeń, które negatywnie wpływają na trwałość silników.

Regularna wymiana oleju - Warszawa

Regularna wymiana oleju jest tak samo ważna w autach nowych, jak i używanych. Oferujemy Państwu oleje w promocyjnych cenach firmy Castol i Mobil oraz filtry Filrton. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Mogą Państwo również dokonać rezerwacji online.

Call Now Button