Felgi używane

PROMOCJA WYPRZEDAŻ STANÓW MAGAZYNOWYCH


Promocja dotyczy felg stalowych używanych sprawnych do jazdy

Felgi stalowe, używane DO:

  • FORD
  • ESCORT
  • FIESTA
  • KA
  • PUMA

Oferta Berlux Opony obejmuje wysokiej jakości felgi używane, dostępne w wielu rozmiarach, dostosowanych do samochodów osobowych i ciężarowych. Felgi używane w Warszawie, które posiadamy w sprzedaży to asortyment ponad trzech tysięcy produktów, sprowadzanych z niemieckich serwisów samochodowych. Dysponujemy modelami 13, 14, 15 i 16 calowymi, dostępnymi w zestawach lub pojedynczo.

Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego produktu, oferując rozwiązania sprawdzone, markowe i pozbawione jakichkolwiek wad. W wielu przypadkach importowane felgi nigdy nie były używane, a kompletowane są z kół zapasowych.

Felgi stalowe używane

Serwisy Berlux Opony oferują felgi stalowe używane przeznaczone przede wszystkim do samochodów osobowych. Odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów, do sprzedaży wprowadziliśmy także felgi do pojazdów dostawczych, umożliwiając kierowcom wyposażenie każdego auta w produkty markowe, w atrakcyjnej cenie, których parametry techniczne weryfikowane są szczegółowo przed wprowadzeniem konkretnego modelu do sprzedaży.

Nasza oferta obejmuje także felgi aluminiowe używane, które nadają wyjątkowej elegancji każdemu samochodowi. Mogą być dopasowane do aut sportowych, jak również tych używanych jedynie do poruszania się po mieście. Używane felgi aluminiowe importujemy z Niemiec, proponując naszym Klientom produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Dbamy o to, aby każdy kierowca znalazł odpowiedni model felgi, na bieżąco uzupełniając stany magazynowe.

Gdzie kupić używane felgi stalowe?

Zastanawiając się, gdzie kupić używane felgi stalowe, zapraszamy do naszych serwisów. W Warszawie posiadamy dwa warsztaty: przy ul. Nowodworskiej 33 oraz przy ul. Cieślewskich 25d, w którym oferujemy także usługi dla posiadaczy samochodów ciężarowych. Jak kupić używane felgi w Berlux Opony? Wystarczy skontaktować się z nami, aby podać model samochodu oraz rozmiar kół. Pracownicy przygotują komplet felg, umawiając dla Państwa dogodny termin na ich wymianę w naszych serwisach.

Zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak również z przedsiębiorcami dysponującymi flotą samochodów osobowych lub ciężarowych. W razie braku konkretnego modelu felgi zaproponujemy alternatywne rozwiązania lub sprowadzimy odpowiadający Państwu produkt.

Posiadamy także ponad 3000 sztuk innych felg stalowych w atrakcyjnych cenach

W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 3tys używanych felg stalowych sprowadzanych z niemieckich serwisów samochodowych w dobrym stanie bardzo często nieużywane kompletowane z kół zapasowych

CENNIK UŻYWANYCH FELG STALOWYCH

ŚREDNICA FELGI: CENA ZA KOMPLET:
13'' od 180 do 280 zł
14'' od 280 do 360 zł
15'' od 280 do 480 zł
16'' od 400 do 600 zł
Prowadzimy także sprzedaż felg stalowych pojedynczo na sztuki Posiadamy również felgi stalowe do samochodów dostawczych
Call Now Button