TPMS

Zawansowana wiedza o TPMS to klucz do sukcesu

Felgi z czujnikiem ciśnienia działającym w oparciu o system monitorujący ilość powietrza w ogumieniu to aktualnie standard na rynku auto motive. Czujniki TPMS wpływają na bezpieczeństwo i komfort prowadzenia pojazdu. Jednak do prawidłowego działania wymagają odpowiednio przeprowadzonych usług serwisowych, m.in. sezonowej wymiany opon. Jako jeden z wiodących dostawców felg stalowych i aluminiowych do aut osobowych na europejskim rynku wtórnym, przywiązujemy bardzo dużo uwagę do oferowania swoim Klientom i Partnerom nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także naszych usług.

Jako dostawca kompletnych rozwiązań producenckich TPMS, ALCAR oferuje obecnie również bezpłatny trening video! Opony, felgi i czujniki muszą być ze sobą dopasowane perfekcyjnie, a to wymaga odpowiedniej wiedzy technicznej, kompetentnego doradztwa i wsparcia w zakresie ich programowania. To wszystko może być oferowane wyłącznie przez najbardziej doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych Dealerów.

Dealerzy opon, serwisy i zakłady wulkanizacyjne nie powinny postrzegać Regulacji UE w kategoriach dodatkowego obciążenia, ale jako doskonałą szansę na odzyskanie udziałów i wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Tylko z odpowiednimi narzędziami i know-how, TPMS sprawdzi się w codziennym życiu.

Przekonaj się sam jak, dzięki zaledwie kilku prostym krokom stać się Specjalistą od systemów kontroli ciśnienia w oponach.

TPMS FIT - optymalny pakiet ALCAR!

Zanim podejmiesz decyzję, porozmawiaj z pracownikiem BERLUX

Żródło - Alcar.pl

Czujniki TPMS: Wymiana felgi z czujnikiem ciśnienia

Obok fachowej wiedzy warsztaty BERLUX zapewniają kompleksową obsługę klienta indywidualnego i biznesowego. Świadczymy usługi związane z wymianą opon i felg. Pracujemy na systemach wyposażonych w czujniki ciśnienia TPMS. Posiadamy wiedzę i doświadczenie umożliwiające zapewnienie wysokiej jakości obsługi zarówno w przypadku systemów pasywnych, jak i aktywnych.

Aktywny układ TPMS działa w oparciu o bezpośredni kontakt czujnika ciśnienia powietrza ze sterownikiem. Ten pierwszy znajduje się w każdym kole, tuż obok zaworu przeznaczonego do pompowania. Wykorzystując drogę radiową czujniki przekazują informacje do sterownika znajdującego się w pojeździe. Dzięki profesjonalnym usługom związanym z sezonową wymianą opon oraz ich naprawą w przypadku awarii aktywny układ TPMS działa prawidłowo i skutecznie podnosi bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz pozostałych uczestników ruchu.

Call Now Button