TPMS

Zawansowana wiedza o TPMS to klucz do sukcesu

Jako jeden z wiodących dostawców felg stalowych i aluminiowych do aut osobowych na europejskim rynku wtórnym, przywiązujemy bardzo dużo uwagę do oferowania swoim Klientom i Partnerom nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także naszych usług.

Jako dostawca kompletnych rozwiązań producenckich TPMS, ALCAR oferuje obecnie również bezpłatny trening video! Opony, felgi i czujniki muszą być ze sobą dopasowane perfekcyjnie, a to wymaga odpowiedniej wiedzy technicznej, kompetentnego doradztwa i wsparcia w zakresie ich programowania. To wszystko może być oferowane wyłącznie przez najbardziej doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych Dealerów.

Dealerzy opon, serwisy i zakłady wulkanizacyjne nie powinny postrzegać Regulacji UE w kategoriach dodatkowego obciążenia, ale jako doskonałą szansę na odzyskanie udziałów i wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Tylko z odpowiednimi narzędziami i know-how, TPMS sprawdzi się w codziennym życiu.

Przekonaj się sam jak, dzięki zaledwie kilku prostym krokom stać się Specjalistą od systemów kontroli ciśnienia w oponach.

TPMS FIT - optymalny pakiet ALCAR!

Zanim podejmiesz decyzję, porozmawiaj z pracownikiem BERLUX

Żródło - Alcar.pl