O firmie

Kilka słów o naszej firmie


Firma Berlux od ponad 20 lat zajmuje się serwisem i sprzedażą opon i felg nowych i używanych wszystkich rodzajów. W naszych punktach sprzedaży jak i w sklepie internetowym dostępne są opony i felgi do wszystkich samochodów osobowych w kompletach, w parach oraz pojedyncze.

Opony i felgi używane są sprowadzane hurtowo ze sprawdzonych serwisów samochodowych z Niemiec. W naszym składzie każda opona jest sprawdzana specjalną maszyną do sprawdzania opon, poddawana konserwacji i przechowywana w uporządkowany sposób.

Obecnie w magazynie znajduje się przeszło 20000 sztuk różnych opon i ponad 3000 felg stalowych i aluminiowych. Firma sprzedaje opony i felgi detalicznie jak i hurtowo do innych punktów wulkanizacyjnych na terenie Polski oraz Ukrainy i Rosji.

Zawsze mamy dobre ceny opon i wiele promocji.

Cena opony używanej już od 50 złotych. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową zamówienia przez internet lub na telefon.

Dodatkowo firma świadczy usługi z zakresu szybkiej naprawy np. wymiana oleju, wymiana klocków hamulcowych, naprawa zawieszenia.

Dbamy o miłą i rodzinna atmosferę w naszym serwisie. Klient może skorzystać z kawy i herbaty, a dla dzieci naszych klientów mamy kącik zabaw.

Call Now Button