Serwis klimatyzacji samochodowej

Regularny serwis klimatyzacji samochodowej to gwarancja wysokiej sprawności systemu, a zarazem pewność, że klimatyzacja jest bezpieczna dla kierowcy i pasażerów. Zanieczyszczona, nieserwisowana klimatyzacja może być siedliskiem wielu niebezpiecznych dla naszego zdrowia bakterii i wirusów. Poprzez regularne wymiany filtrów, czyszczenie przewodów oraz odgrzybianie całej instalacji zmniejszamy ryzyko zapadania na infekcje górnych dróg oddechowych, jednocześnie zwiększając komfort korzystania z instalacji w trakcie podróży. Dlatego też serwis klimatyzacji samochodowej powinien być na stałe wpisany w nasz harmonogram, podobnie jak sezonowa wymiana ogumienia.

Serwis klimatyzacji samochodowej: Oferujemy przeglądy klimatyzacji na urządzeniach
renomowanej firmy TEXA

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kierowców oraz właścicieli pojazdów z terenu miasta Warszawa oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej. Usługa obejmuje m.in.:

  • sprawdzenie filtra kabiny, jego wymianę w razie konieczności
  • kontrolę, regulację naciągu lub wymianę paska napędu sprężarki
  • kontrolę wzrokową wszystkich elementów układu
  • sprawdzenie parametrów pracy układu na przyrządach, Jeśli parametry pracy są właściwe na tym można zakończyć przegląd
  • próba ciśnieniowa szczelności układu

Regularne przeglądy i kompleksowy serwis klimatyzacji pozwalają zidentyfikować ewentualne nieszczelności na bardzo wczesnym etapie, co przekłada się na duże oszczędności w eksploatacji klimatyzacji i jej późniejszej naprawie. Jednocześnie podczas rutynowego serwisu sprawdzamy poziom czynnika chłodniczego, a w razie potrzeby uzupełniamy go do pożądanego po to, żeby klimatyzacja w samochodach naszych Klientów zawsze działała niezawodnie i oferowała pracę na najwyższych parametrach.

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji Warszawa – kompleksowy serwis dla wymagającego Klienta

Usługi naszego serwisu uzupełnia profesjonalne odkażanie i dezynfekcja klimatyzacji – procedury, z zalet których polecamy korzystać przynajmniej raz w roku, przed rozpoczęciem sezonu letniego. Czyszczenie klimatyzacji i jednoczesne odgrzybianie klimatyzacji pozwalają na poprawę poziomu higieny w kabinie pojazdu, co ma bezpośredni wpływ na dobre samopoczucie oraz zdrowie kierowcy i pasażerów. Jak pracujemy?

Stosujemy bardzo skuteczne urządzenie do odkażania i dezynfekcji układów A/C klimatyzacji samochodowej*, pozwalaj±ce na dogłębne i profesjonalne oczyszczenie kanałów powietrznych i parownika między innymi z grzybów, pleśni, bakterii i wirusów wydzielających nieprzyjemne zapachy, powoduj±ce stany chorobowe. Odkażający czynnik jest bardzo skuteczny, oraz bezzapachowy, zabija grzyby, pleśń, bakterie.

* - w chwili obecniej nie serwisujemy urzadzeń klimatyzacji w autobusach.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu z oponami w Warszawie

Zapraszamy do punktów BERLUX
Warszawa, ul. Nowodworska 33
tel. 022 394 67 48
Warszawa, ul.Cieślewskich 25d
tel. 022 435 98 48

Call Now Button