Problem z kołem, dzwoń po nasz serwis mobilny.
Wspieramy floty, dlatego serwis opon wykonujemy z
dojazdem do miejsca wskazanego przez Klienta
na terenie Warszawy.
Szybki i pewny serwis opon z dojazdem do Klienta.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych Klientów, uruchomiliśmy mobilny serwis kół. Usługa dedykowana jest przede wszystkim osobom, które nie mają czasu na sezonową wymianę opon w warsztacie, firmom dysponującym flotą pojazdów oraz tym kierowcom, których auta uległy awarii na drodze. Działamy na terenie Warszawy i okolic, dojeżdżając we wskazane przez Klienta miejsce.

Dysponujemy samochodem przystosowanym do wykonania niezbędnych czynności serwisowych ogumienia. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu oraz doświadczeniu pracowników, na miejscu możemy wymienić opony, zabrać je do przechowalni lub też wykonać konieczne naprawy wulkanizacyjne. Usługa pozwala na znaczną oszczędność czasu, ponieważ serwis realizujemy niezwłocznie od chwili zgłoszenia przez Klienta. Mobilna wulkanizacja w Warszawie dojedzie na miejsce od razu po otrzymaniu zgłoszenia o usterce. W przypadku sezonowej wymiany opon, usługę zrealizujemy w dowolnie wybranym terminie.


Mobilny serwis opon Warszawa

Mobilny serwis opon to usługa, którą często wybierają osoby prywatne, chcące dokonać sezonowej wymiany kół bez konieczności wizyty w serwisie. Nasi pracownicy przyjadą pod wskazany wcześniej adres, wykonają wszelkie niezbędne czynności, a za usługę można wygodnie zapłacić kartą, pokwitowanie otrzymując drogą mailową.

Naszą ofertę kierujemy także do klientów biznesowych, którzy dysponują flotą samochodów firmowych. Możemy wykonać sezonową wymianę kół, jeśli w zasobach firmy znajduje się co najmniej dwa auta, a także wszelkie czynności serwisowe. Dojeżdżamy do siedziby Klienta, realizując usługi na miejscu, bez konieczności czasochłonnego transportowania samochodu do naszego warsztatu. Mobilna wulkanizacja w Warszawie obsługiwana jest przez wyspecjalizowanych fachowców, dlatego jesteśmy w stanie wymienić ogumienie we wszystkich modelach aut.

Mobilna wulkanizacja

Mobilny serwis Warszawa to również pomoc w nagłych wypadkach, gdy opona ulegnie uszkodzeniu na drodze. Nasi serwisanci dojadą na miejsce postoju, a odpowiednie wyposażenie pozwala na naprawę ogumienia bez konieczności wizyty w serwisie. Dzięki tej opcji można szybko wyruszyć w dalszą podróż. Mobilna wulkanizacja w Warszawie to nieoceniona pomoc w awaryjnych sytuacjach, dlatego zachęcamy do nawiązania stałej współpracy z naszym serwisem.

Wiedząc, jak istotna jest odpowiednia jakość usług, korzystamy z najlepszych rozwiązań i materiałów, pochodzących od uznanych na rynku producentów. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Pracownicy serwisu mobilnego dysponują terminalem płatniczym, umożliwiającym zapłatę kartą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia szczegółów usługi serwisu opon z dojazdem do Klienta.


NASZA OFERTA

Naprawa opon z dojazdem do klienta

Dbamy o komfort i satysfakcję naszych Klientów, dlatego nasza oferta to nie tylko stacjonarna wymiana opon, ale także kompleksowy i mobilny serwis ogumienia.

Sprzedaż opon i felg nowych oraz używanych

Nasi specjaliści to także doświadczeni doradcy, którzy pomogą podjąć decyzję przy wyborze oferowanych przez nas opon i felg zarówno nowych, jak i używanych.

Przegląd ogumienia
floty

Aby sprawnie przeprowadzić serwis wszystkich aut firmowych, oferujemy kompleksowy przegląd ogumienia całej floty na firmowym parkingu.

Prostowanie felg aluminiowych

Delikatne wgniecenie felgi nie musi wiązać się z wymianą całego kompletu. W naszym warsztacie od wielu lat zajmujemy się kompleksowym prostowaniem felg aluminiowych.

Sprawny serwis ogumienia z dojazdem do Klienta

Działamy na terenie Warszawy i okolic

Wymiany sezonowe dla Klientów z flotą 2+

Serwis mobilny akceptuje płatności gotówką i kartą

Nasz zespół jest gotowy,
aby odpowiedzieć na
wszystkie pytania


505 120 124

GALERIA MOBILNY W AKCJI

W razie wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji - 505 120 124


Możesz także skorzystać z rezerwacji online


Call Now Button