Opony zimowe

Z uwagi na specyficzne warunki atmosferyczne oraz bezpieczeństwo podróżowania, przed sezonem należy zadbać o odpowiednie opony zimowe. Zużyty bieżnik, czy uszkodzenia mechaniczne nie pozwalają na dalsze korzystanie z dotychczasowego ogumienia. Naszym Klientom oferujemy tanie opony zimowe, które pochodzą ze sprawdzonych serwisów samochodowych z Niemiec.

Dbamy przede wszystkim o jakość produktów, dlatego też oferowane produkty testowane są przed wprowadzeniem do sprzedaży. Opony zimowe używane, które posiadamy, to ogumienie światowych liderów w branży. W ofercie znajdują się modele marek: GoodYear, Dunlop, Fulda, Michelin, Kleber, BF, Goodrich, Continental, Uniroyal, Firestone, Bridgestone oraz Pirelli.

Jakie opony zimowe?

Podstawowe pytanie, przed którym staje każdy kierowca, to: jakie opony zimowe wybrać? W tym zakresie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Bieżnik powinien posiadać odpowiednią wysokość, a opona musi być wykonana z dostosowanego do pory roku materiału. Nasze tanie opony zimowe cechuje wysoka jakość oraz kilkukrotna weryfikacja ich stanu technicznego, zanim trafią do Klienta.

Opony zimowe w Warszawie dopasowujemy do różnych modeli samochodów. Nasi specjaliści pomogą w wyborze konkretnego produktu, który spełni Państwa oczekiwania cenowe oraz zapewni bezpieczną i komfortową podróż zimą. Większość modeli posiada bieżnik o wysokości 8 mm, czyli dokładnie taki, jaki mają nowe opony, pochodzące wprost od producenta.

Najlepsze opony zimowe Warszawa

Naszym Klientom oferujemy jedynie najlepsze opony zimowe. Produkowane są przez światowe koncerny, a ich stan techniczny nie budzi żadnych zastrzeżeń. Charakteryzują się odpowiednią przyczepnością, umożliwiając stabilizację toru jazdy nawet podczas utrudnionych warunków drogowych. Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

W naszych serwisach można kupić także opony zimowe wyprzedażowe, które pojawiają się okresowo. To okazja do wyposażenia pojazdu w markowe ogumienie, oferowane na atrakcyjnych warunkach cenowych. Zapraszamy do kontaktu. Pracownicy Berlux to doświadczeni specjaliści w zakresie wulkanizacji i ogumienia samochodowego. Pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, dopasowując go do Państwa potrzeb, modelu auta oraz preferowanego stylu jazdy kierowcy.

PROSIMY SPRAWDZIĆ AKTUALNE OFERTY
W DZIALE PROMOCJE OPONY UŻYWANE


SPRAWDŹ PROMOCJE NA OPONY UŻYWANE

Allegro

W stałej sprzedaży opony używane sprowadzane ze sprawdzonych serwisów samochodowych z Niemiec. Sprowadzane przez nas opony to wyłącznie
opony markowe znanych światowych firm: GoodYear Dunlop Fulda Michelin Kleber BF Goodrich Continental Uniroyal Firestone Bridgestone Pirelli.

Co tydzień nowe dostawy opon, a każda opona poddawana jest testom
na specjalnej maszynie do sprawdzania opon.

Dzięki temu dajemy gwarancję zakupu dobrego towaru.

Specjaliści z naszej firmy pomogą dobrać opony do każdego auta,
jak i stylu jazdy kierowcy.

Każdy Klient wyjedzie od nas zadowolony z dokonanego zakupu i serwisu.

Opony używane z naszego składu posiadają bieżnik nawet o wysokości do 8mm (nowa posiada 8 mm). Sprowadzane przez nas opony to wyłącznie opony markowe znanych światowych firm: GoodYear Dunlop Fulda Michelin Kleber BF Goodrich Continental Uniroyal Firestone Bridgestone Pirelli.

W ofercie opon używanych posiadamy duży wybór opon w niskim profilu dla amatorów sportowego wyglądu swojego samochodu oraz opony w nietypowych rozmiarach.

Call Now Button