Opony ciężarowe

W ofercie Berlux posiadamy także opony ciężarowe. To produkty dedykowane różnym gałęziom przemysłu, związanym między innymi z transportem. Dobre ogumienie pełni bardzo ważną funkcję, optymalizując zużycie paliwa, zapewniając odpowiednią przyczepność do drogi, a przede wszystkim gwarantując bezpieczeństwo jazdy. Oferujemy ogumienie najwyższej jakości, produkowane przez renomowane firmy takie jak: Dunlop, Sava czy GoodYear.

Opony ciężarowe nowe z naszej oferty to także możliwość szerokiego ich zastosowania między innymi w samochodach ciężarowych, autobusach oraz TIR-ach. Świadcząc kompleksowe usługi w zakresie ogumienia i wulkanizacji tirów, naszym Klientom oferujemy nie tylko zakup opon, ale także ich wymianę, wyważanie kół oraz pełen serwis.

Opony ciężarowe Warszawa

Dysponujemy oponami o różnych parametrach, przeznaczonych do wielorakich zastosowań. Poszczególne modele różnią się indeksem prędkości, a także indeksem nośności. W ofercie posiadamy opony ciężarowe Dunlop, które sprawdzają się niemal w każdym typie pojazdu. Posiadają nowoczesny bieżnik, pozwalający zachować odpowiednią przyczepność auta do drogi, zapewniając tym samym pełną stabilizację toru jazdy.

Opony ciężarowe GoodYear oraz opony ciężarowe SAVA to produkty cechujące się wyjątkową jakością. Zapewniają możliwość bezpiecznego prowadzenia pojazdu oraz manewrowania w każdych warunkach atmosferycznych oraz na zróżnicowanym podłożu, co ma szczególne znaczenie w przypadku ich zastosowania w samochodach transportowych. Oferowane przez nas opony ciężarowe w Warszawie, można wybrać spośród wersji zimowych oraz letnich.

Opony autobusowe Warszawa

Opony autobusowe są niezwykle ważnym elementem bezpiecznego i komfortowego podróżowania. Postawiliśmy na wysoką jakość, zapewniając naszym Klientom najwyższej klasy opony przeznaczone do zastosowania w przewozach pasażerskich. Dopasowywane są nie tylko do rodzaju pojazdu, ale także do jego wykorzystania w mieście czy w transporcie długodystansowym. Opony autobusowe nowe oferujemy w różnorodnych rozmiarach, pozwalających na ich dobranie do konkretnego modelu autokaru.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy także o opony TIR nowe. To produkty przeznaczone do zadań specjalnych, posiadające odpowiednią nośność oraz wytrzymałość. Sprawdzają się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, pełniąc bardzo ważne zadania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa jazdy oraz optymalizacji kosztów eksploatacyjnych pojazdu. Posiadają odpowiednią rzeźbę bieżnika, zapewniającą odpowiednią przyczepność do drogi. Oferowane przez nas opony TIR w Warszawie mają także wzmocnioną konstrukcję, która zabezpiecza je przed rozdarciem i wydatnie wydłuża żywotność ogumienia. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Specjaliści Berlux pomogą w wyborze najlepszych produktów, dopasowanych do rodzaju pojazdu oraz Państwa indywidualnych oczekiwań.


ZNAJDŹ OPONĘ JAKIEJ SZUKASZ OPONY CIĘAROWE TIR AUTOBUSOWE


PROMOCJA TIR OPONY CIĘŻAROWE I AUTOBUSOWE BERLUX WARSZAWA

Ceny zamieszczone na stronie dotyczą tylko opon.
Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa.


Zadzwoń i zapytaj o dostępność opon, które Cię interesują

509 659 517
Call Now Button