Automechanika

Jesteśmy profesjonalnym serwisem samochodowym . Bardzo dużym atutem naszej firmy jest oferta obejmująca między innymi serwis układu kierowniczego, układu olejowego, układu hamulcowego (klocki tarcze bębny) i innych ważnych elementów w samochodach. Dodatkowo w ofercie posiadamy możliwość przeprowadzenia diagnozy komputerowej.

Te standardowe czynności serwisowe, wykonywane regularnie, zagwarantują wydajne i niezawodne działanie samochodu przez długi czas. Jednocześnie jako profesjonalny warsztat samochodowy świadczymy pomoc kierowcom, których pojazdy uległy awarii. Zapewniamy szybką diagnozę usterki oraz jej usunięcie. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne urządzenia diagnostyczne i wysokiej jakości części zamienne.

Miejscem naszej działalności jest Warszawa Białołęka, dla udogodnień naszych klientów działamy w dwóch punktach:

Tarchomin ul. Nowodworska 33

Białołęka Dworska ul. Cieślewskich 25d

Serdecznie zapraszamy, każdego obsłużymy z należytą starannością.

Więcej niż mechanik: Białołęka i okolica

Oferta BERLUX wykracza poza standardowe usługi mechaniki samochodowej. Kierowcom oferujemy również szereg innych usług, takich jak kompleksowy mobilny serwis opon i felg, serwis klimatyzacji, ustawianie geometrii kół, itp. To przekłada się na kompleksową obsługę pojazdów niezależnie od marki, modelu i rocznika.

Wszystkie zlecenia są wykonywane przez personel posiadający duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Park maszynowy w naszym warsztacie przechodzi kompleksowe i cykliczne przeglądy. Staramy się mieć jak najnowocześniejsze zaplecze warsztatowe. Wszystko po to, aby każdy mechanik BERLUX mógł pracować wydajnie i efektywnie, a kierowca odebrać swój pojazd z serwisu w możliwie jak najkrótszym czasie.

Najlepszy serwis samochodowy na Białołęce!

Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta. Wszystkie usługi wykonywane są w krótkim czasie, ale mimo to bardzo dokładnie.

Świadczymy usługi w zakresie:

Call Now Button