Konfigurator

Zobacz swój samochód w nowym obliczu!

Już nie musisz wyobrażać sobie, jak będzie wyglądał Twój samochód na wybranych felgach.
Teraz możesz to zobaczyć używając Konfiguratora. Umożliwia on obejrzenie felg w różnych rozmiarach na dowolnym aucie!

Jeżeli chcesz dobrać felgi aluminiowe do samochodu,
URUCHOM KONFIGURATOR i wypełnij wymagane pola.

Co trzeba wpisać w kolejnych polach?

Krok 1

Po pierwsze wybierz markę, serię, model i kolor Twojego samochodu. Masz do wyboru ponad 100 serii i około 1000 modeli samochodów. Jeżeli nie znajdziesz swojego samochodu, na pewno wkrótce się on pojawi, ponieważ regularnie uzupełniamy nasz± bazę o nowe modele aut.

Krok 2

Następnie KONFIGURATOR pokaże wszystkie modele felg aluminiowych, które pasuj± do Twojego samochodu. Sportowe, eleganckie, trendy lub też klasyczne ponad czasowe wzory - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Krok 3

Ostatecznie możesz wybrać konkretn± felgę i zobaczyć j± na swoim samochodzie. Klikając na wybrany model otrzymasz wszystkie niezbędne techniczne informacje. Możesz również wydrukować otrzymane informacje. 

Dopasuj felgi do auta

Dobór nowych felg jest jednym ze sposobów na zmianę wyglądu auta i nadanie mu eleganckiego, bardziej prestiżowego, czy też sportowego charakteru. Piękne aluminiowe felgi o wyjątkowym kształcie i kolorze to marzenie niejednego kierowcy. Rynek oferuje szeroki wybór nowoczesnych felg charakteryzujących się niebanalnym wzornictwem i wysoką jakością. Wiele marek proponuje ekonomiczne rozwiązania w przystępnej cenie. Ogromna różnorodność średnic, modeli i producentów oraz rozpiętość cenowa sprawia, że każdy kierowca może znaleźć ładne felgi aluminiowe, dostosowane do swoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Nowe koła to bezpieczeństwo i poprawa komfortu jazdy. Wybierając nowe felgi, nie zawsze jednak prawidłowo określamy wszystkie ich wymiary, dlatego w tej kwestii warto skorzystać ze wsparcia doświadczonej firmy. Należy również pamiętać, że zakup nowych felg nie stanowi wyłącznie wizualnego tuningu samochodu, ale to także ingerencję w mechanizm pojazdu. Dlatego zmiana felg na nowe musi być przemyślana i przeprowadzona zgodnie z wszelkimi wymogami, w tym także prawnymi.

Dobierz opony do auta

Firma Berlux od wielu lat zajmuje się serwisem i sprzedażą felg zarówno nowych i używanych wszystkich rodzajów. W naszych punktach sprzedaży jak i w sklepie internetowym dostępne są opony i felgi do wszystkich samochodów osobowych zarówno w kompletach oraz w parach a także pojedyncze sztuki.

Konfigurator

Jako doświadczona firma dbamy o naszych Klientów. Oprócz kompleksowego wachlarza usług, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i służy fachowym wsparciem. Wciąż ulepszamy nasze serwisy i usługi, starając się spełniać Państwa oczekiwania. W myślą tej zasady na naszej stronie udostępniliśmy odpowiednie narzędzie tzw. Konfigurator.

Konfigurator felg stalowych i aluminiowych pomoże Państwu dokonać odpowiedniego wyboru felg, odpowiednio dopasowanych do samochodu. Konfigurator to proste narzędzie za pomocą którego na ekranie zobaczą Państwo wizualizację jak prezentować będzie się samochód z nowo dobranymi felgami.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z Konfiguratora.

Call Now Button