BERLUX - Wymiana oleju silnikowego gratis Warszawa olej SHELL olej LOTOS

OPONY UŻYWANE WARSZAWA

OPONY-SKLEP ONLINE OPONY UŻYWANE шины AUTOMECHANIKA DĘBICA PRESTO

BERLUX OPONY
ul.Cieślewskich 25d
Warszawa
tel. 22 435 98 48
kom. 509 659 517

BERLUX OPONY
ul. Nowodworska 33
Warszawa
tel. 22 394 67 48
kom. 502 450 002

Masz pytanie? Nie czekaj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji OnLine!

gg:7161614

BERLUX centrum okien i drzwi

Nasza strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażają Państwo zgodę na ich umieszcenie na urządzeniu.

Wymiana oleju

Oferujemy oleje Castrol i Mobil w cenach promocyjnych

wymiana oleju Castrol gratis wymiana oleju gratis
Ekstremalna wytrzymałość Ochrona od momentu przekręcenia kluczyka Ochrona w każdych warunkach
wymieniamy olej gratis warszawa olej lotos wymiana oleju Mobil gratis wymieniamy olej gratis warszawa olej lotos wymiana oleju Mobil gratis wymieniamy olej gratis warszawa olej lotos wymiana oleju Mobil gratis

Każda podróż to test dla wytrzymałości Twojego oleju, musi on dostosowywać się do zmiennych warunków panujących w silniku.

Castrol Edge z Fluid Strength Technology jest aż o 40% bardziej wytrzymały od wiodącego oleju konkurencyjnej firmy i skutecznie redukuje kontakt między metalowymi częściami silnika.

DZIĘKI TECHNOLOGII CASTROL MAGNATEC - ZIMNY ROZUCH NIE STANOWI PROBLEMU.

Do 75% zużycia silnika ma miejsce podczas rozruchu silnika, dlatego tak ważne jest aby od momentu przekręcenia kluczyka olej odpowiednio chronił elementy silnika. Castrol Magnatec zawiera inteligentne molekuły, które przywierają do tych części silnika, które są najbardziej narażone na zużycie, zapewniając ochronę w trakcie całej podróży.

DŁUŻSZE ŻYCIE TWOJEGO SILNIKA

Castrol GTX zapewnia wydajność we wszystkich warunkach jazdy. Został specjalnie zaprojektowany aby chronić przed gromadzeniem się w silniku szlamów i szkodliwych osadów.

Castrol GTX High Mileage A3/B3 został zaprojektowany specjalnie dla silników z przebiegiem ponad 100 000 km. Przy następnej wymianie oleju zapytaj o Castrol GTX, jego specjalna formulacja chroni silnik przed tworzeniem się szkodliwych osadów.

wymieniamy olej gratis warszawa olej lotos wymiana oleju Mobil gratis

Mobil 1 New Life 0W-40

Mobil 1 jest wiodącą na świecie marką w pełni syntetycznych olejów silnikowych gwarantującą najlepsze osiągi i wyjątkową ochronę silników.

Mobil 1 ESP Formula 5W-30

Zaawansowany technologicznie, w pełni syntetyczny olej silnikowy.
Olej Mobil 1 ESP Formula 5W-30 to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy posiadający wyjątkowe właściwości czyszczące, zapewniający ochronę przed zużyciem oraz doskonałą sprawność pracy.

Mobil 1 ESP 0W-40

Mobil 1 ESP 0W-40 to w pełni syntetyczny olej silnikowy opracowany z myślą o zapewnieniu silnikowi wyjątkowej czystości, ochrony przeciwzużyciowej i doskonałych osiągów. Olej silnikowy Mobil 1 ESP 0W-40 został przygotowany przez ekspertów, aby przyczynić się do przedłużenia żywotności i utrzymania efektywności systemów oczyszczania spalin zarówno w pojazdach z silnikami benzynowymi jak i Diesla.

Mobil 1 0W-20

Zaawansowany, w pełni syntetyczny olej silnikowy.
Olej Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy jest zaawansowanym technologicznie, w peni syntetycznym olejem silnikowym, który pomaga zapewnić wyjątkowo skuteczną ochronę silnika i wysoką oszczędność paliwa. Olej Mobil 1 0W-20 Advanced Fuel Economy spełnia lub przekracza wymagania najnowszych norm branżowych oraz przewyższa konwencjonalne oleje pod względem osiąganych wyników.

Mobil 1 Peak Life 5W-50

Mobil 1 ESP 0W-40 jest zalecany dla wszystkich rodzajów nowoczesnych silników samochodowych, szczególnie wysilonych silników benzynowych i silników Diesla, w które wyposażone są najnowocześniejsze samochody osobowe, sportowo-rekreacyjne i lekkie samochody dostawcze.

Mobil 1 Fuel Economy 0W-30

Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 został utworzony, aby zapewnić niezrównany poziom ochrony szczególnie podczas rozruchu w niskich temperaturach otoczenia, dzięki czemu ogranicza zużycie silnika.

Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40

Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40 to najwyższej jakości w pełni syntetyczny olej silnikowy, zapewniający nowoczesnym silnikom wysokoprężnym najwyższy poziom ochrony przeciwzużyciowej oraz pozwalający utrzymać współpracujące elementy silnika w czystości. Znacznie przewyższa wymagania najnowszych specyfikacji jakościowych dyktowanych przez wiodących producentów branży samochodowej dla nowoczesnych wysokoprężnych silników samochodowych , w związku z czym z powodzeniem można go stosować do silników wszystkich modeli pojazdów na całym świecie, a szczególnie tam, gdzie nie sprawdzają.się konwencjonalne oleje.

oraz filtry FILTRON

wymiana oleju silnikowego warszawa, wymiana oleju gratis warszawa wymiana oleju gratis

Zapraszamy na wymianę oleju w naszych serwisach!!!