BERLUX OPONY:. - opony używane, felgi używane, felgi stalowe używane, felgi aluminiowe używane, opony zimowe używane, sprzedaż opon, automechanika, sprzedaż kół, alufelgi, koła używane, sprzedaż opon używanych, sprzedaż kół używanych

OPONY UŻYWANE WARSZAWA

OPONY-SKLEP ONLINE OPONY UŻYWANE шины AUTOMECHANIKA DĘBICA PRESTO

BERLUX OPONY
ul.Cieślewskich 25d
Warszawa
tel. 22 435 98 48
kom. 509 659 517

BERLUX OPONY
ul. Nowodworska 33
Warszawa
tel. 22 394 67 48
kom. 502 450 002

Masz pytanie? Nie czekaj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji OnLine!

gg:7161614

BERLUX centrum okien i drzwi

Nasza strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażają Państwo zgodę na ich umieszcenie na urządzeniu.

O firmie

Firma Berlux zajmuje się serwisem i sprzedaż± opon i felg nowych i używanych wszystkich rodzajów. W naszych punktach sprzedaży jak i niebawem w sklepie internetowym dostępne s± opony i felgi do wszystkich samochodów osobowych w kompletach, w parach oraz pojedyncze.

Opony i felgi używane s± sprowadzane hurtowo ze sprawdzonych serwisów samochodowych z Niemiec i Francji. W naszym składzie każda opona jest sprawdzana specjaln± maszyn± do sprawdzania opon, poddawane konserwacji i przechowywane w uporz±dkowany sposób.

Obecnie w magazynie znajduje się około 7000 sztuk różnych opon używanych i 3000 felg stalowych i aluminiowych. Firma sprzedaje opony i felgi detalicznie jak i hurtowo do innych punktów wulkanizacyjnych na terenie Polski oraz Ukrainy i Rosji. Cena opony używanej już od 30 złotych. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkow± zamówienia przez internet lub na telefon.

Dodatkowo firma ¶wiadczy usługi z zakresu szybkiej naprawy np. rozrz±dy, sprzęgła, wymiana klocków hamulcowych, zawieszenia w niskich cenach.