BERLUX OPONY - TPMS

OPONY UŻYWANE WARSZAWA

OPONY-SKLEP ONLINE OPONY UŻYWANE шины AUTOMECHANIKA DĘBICA PRESTO

BERLUX OPONY
ul.Cieślewskich 25d
Warszawa
tel. 22 435 98 48
kom. 509 659 517

BERLUX OPONY
ul. Nowodworska 33
Warszawa
tel. 22 394 67 48
kom. 502 450 002

Masz pytanie? Nie czekaj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji OnLine!

gg:7161614

BERLUX centrum okien i drzwi

Nasza strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażają Państwo zgodę na ich umieszcenie na urządzeniu.

Zawansowana wiedza o TPMS to klucz do sukcesu

Jako jeden z wiodących dostawców felg stalowych i aluminiowych do aut osobowych na europejskim rynku wtórnym, przywiązujemy bardzo dużo uwagę do oferowania swoim Klientom i Partnerom nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także naszych usług.

Jako dostawca kompletnych rozwiązań producenckich TPMS, ALCAR oferuje obecnie również bezpłatny trening video! Opony, felgi i czujniki muszą być ze sobą dopasowane perfekcyjnie, a to wymaga odpowiedniej wiedzy technicznej, kompetentnego doradztwa i wsparcia w zakresie ich programowania. To wszystko może być oferowane wyłącznie przez najbardziej doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych Dealerów.

Dealerzy opon, serwisy i zakłady wulkanizacyjne nie powinny postrzegać Regulacji UE w kategoriach dodatkowego obciążenia, ale jako doskonałą szansę na odzyskanie udziałów i wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Tylko z odpowiednimi narzędziami i know-how, TPMS sprawdzi się w codziennym życiu.

Przekonaj się sam jak, dzięki zaledwie kilku prostym krokom stać się Specjalistą od systemów kontroli ciśnienia w oponach.

TPMS FIT - optymalny pakiet ALCAR!

Zanim podejmiesz decyzję, porozmawiaj z pracownikiem BERLUX

Żródło - Alcar.pl